Wydarzenia

Data obowiązywania: 18-19.05.2018

Ciuch lubi być w ruchu w Galerii Bemowo

W dniach 18-19 maja Galeria Bemowo organizuje akcję „Ciuch lubi być w ruchu”, podczas której zbierane będą ubrania dla podopiecznych Polskiego Czerwonego Krzyża. Każdy klient, który odwiedzi w tych dniach galerię i przyniesie nienoszoną już odzież, otrzyma w podziękowaniu upominek.

Okres wiosenno-letni to czas, w którym wiele osób odświeża swoje garderoby. Porządkując szafę często nie wiemy, co zrobić z niepotrzebnymi już ubraniami. W dniach 18-19 maja Galeria Bemowo udowodni, że nieużywana już odzież może pomóc potrzebującym. Przez dwa dni klienci Galerii Bemowo będą mogli przynosić ubrania, z których już nie korzystają. W zamian otrzymają w podziękowaniu prezent. Każdy, kto przyniesie co najmniej 2 kilogramy ubrań otrzyma gwarantowany upominek – sadzonkę surfinii. Z kolei klienci, którzy przyniosą minimum 2 kilogramy odzieży i dodatkowo zrobią zakupy za minimum 50 złotych, a następnie okażą dowód zakupu hostessie, będą mogli odebrać kartę podarunkową o wartości 30 złotych na kolejne zakupy.

„W szafach każdego z nas zalega mnóstwo ubrań, których już nie nosimy, a chcemy wyrzucić. Rzeczy te mogą okazać się przydatne tym, których nie stać na kupno własnej odzieży. W najbliższy weekend wystarczy przynieść nienoszoną odzież do Galerii Bemowo i przekazać ją wolontariuszom Polskiego Czerwonego Krzyża, którzy następnie rozdysponują ubrania wśród potrzebujących. Dla osób, które zdecydują się wesprzeć podopiecznych PCK czekają upominki, a nawet karty podarunkowe na zakupy w Galerii Bemowo” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Akcja „Ciuch lubi być w ruchu” odbędzie się w dniach 18-19 maja w godzinach otwarcia Galerii Bemowo. Punkt zbiórki będzie zlokalizowany w okolicy schodów ruchomych, na I piętrze galerii.

Szczegóły i regulamin dostępne w Punkcie Obsługi Akcji