WydarzeniaAKCJA SPOŁECZNA „ELEKTROŚMIECI DLA DZIECI”

Już 11 kwietnia 2015 r. (sobota) na terenie Centrum Handlowego Galerii Bemowo zostanie przeprowadzona zbiórka elektroodpadów. Cel jest szczytny, gdyż cały dochód za oddane elektrośmieci zostanie przeznaczony na dożywienie dzieci z ubogich rodzin. Wszyscy, którzy oddadzą przy specjalnych stanowiskach swoje elektrośmieci, otrzymają za nie drobny upominek. Zbiórka odbędzie się w godzinach od 10:00 do 17:00 na parkingu zewnętrznym od strony ul. Powstańców Śląskich.

Tego dnia w Centrum odbędą się także zajęcia dla dzieci „Jak oszczędzać energię” oraz „Eko-memory”. Klienci będą mogli również obejrzeć mobilną wystawę edukacyjną „Nie bądź jednorazowy”, składającą się z 12 plansz z ekologicznym przesłaniem. Obrazy powstały dzięki współpracy Fundacji ARKA i Małgorzaty Rozenau, uznanej artystki oraz wykładowczyni na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Zapraszamy wszystkich Klientów Galerii Bemowo, aby przyłączyli się do ogólnopolskiej zbiórki elektroodpadów oraz do obejrzenia wystawy edukacyjnej „Nie bądź jednorazowy”, którą będzie można zobaczyć przez kolejnych 10 dni.