Wydarzenia

Data obowiązywania: 14-16.02.2019

Dni pełne miłości w Galerii Bemowo

Czujecie, że „Love is in the air”? Z okazji Walentynek Galeria Bemowo zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest lot balonem dla dwóch osób. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy w dniach 14-16 lutego zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Galerii Bemowo.

Luty to jeden z najgorętszych miesięcy w roku, kiedy to prym wiodą dekoracje w kolorze czerwonym oraz niezliczona liczba serduszek na witrynach sklepowych. A to wszystko za sprawą Walentynek, które są również doskonałą okazją do obdarowywania klientów Galerii Bemowo upominkami. W dniach 14-16 lutego w godzinach 10.00-21.00 klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 100 złotych (na maksymalnie trzech dowodach zakupu, liczą się zakupy z hipermarketu) oraz zarejestrują dowody zakupu w Punkcie Obsługi Konkursu otrzymają w prezencie czerwony balon z napisem LOVE lub lizak w kształcie serca oraz będą mogli wziąć udział w konkursie „Złap serce na Walentynki”.

Aby wziąć udział w konkursie i powalczyć o nagrodę główną – lot balonem dla dwóch osób – wystarczy zarejestrować otrzymany od hostessy kupon z kodem kreskowym i spróbować swoich sił w multimedialnej grze. Romantyczny lot balonem wygra osoba, która wykaże się refleksem i złapie największą liczbę spadających serc. Dodatkowo, co godzinę osoba z najlepszym wynikiem otrzyma zestaw kosmetyków.

„Dni pełne miłości? Tylko w Galerii Bemowo! Zapraszamy na zakupy, które premiujemy romantycznymi nagrodami natychmiastowymi lub szansą na wygranie lotu balonem dla dwóch osób! Weź udział w konkursie i daj się unieść miłości, dosłownie!” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Regulamin konkursu będzie dostępny w Punkcie Obsługi Konkursu oraz w siedzibie Organizatora. Punkt Obsługi Konkursu będzie zlokalizowany w pobliżu strefy restauracyjnej, na poziomie 1.