WydarzeniaGaleria Bemowo ogłasza konkurs na najpiękniejszą Eko-Palmę Wielkanocną! Głosujcie na Facebooku-u!

W środę 9 kwietnia startujemy z konkursem na najpiękniejszą Eko-Palmę Wielkanocną! W konkursie udział biorą uczniowie szkół podstawowych, przedstawiciele domów kultury i innych placówek oświatowych działających na terenie Warszawy. Zespoły uczniów pod kierownictwem opiekunów będą projektować i wykonywać Wielkanocne Palmy z użyciem ekologicznych materiałów recyklingowych – np. makulatura, butelki plastikowe typu PET, tektura, itp. z przedmiotów niepotrzebnych czy nieużywanych. Mieszkańcy oraz nasi fani na Facebook’u wybiorą te najciekawsze. Wszystkie palmy będzie można podziwiać w Galerii Bemowo do 18-go kwietnia 2014.

Konkurs rozpocznie się w dniu 9 kwietnia 2014 o godz. 15.30 i potrwa do dnia 12 kwietnia 2014 do godz.19.00. W tych dniach zachęcamy Was do poddawania głosu na zdjęcie palmy, która najbardziej się Wam podoba.

Jak będzie wyglądało głosowanie na facebooku?
Możecie głosować przez oddanie głosu na podstawie zdjęć Palm umieszczonych na naszym profilu. Za każdy jeden głos oddany na wybraną Palmę na Facebooku, Palma premiowana jest 1 punktem w klasyfikacji konkursowej. Dla głosujących mamy przewidziane nagrody:-) -4 podwójne zaproszenia do Cinema City.
Głosowanie na Facebooku jest jest elementem dodatkowym głosowania głównego, które odbędzie się w Galerii Bemowo.

Dokładny regulamin głosowania za pośrednictwem strony internetowej na portalu Facebook dostępny będzie na wskazanej stronie portalu Facebook.