Wydarzenia

Data obowiązywania: 3.11.2018

Galeria Bemowo zaprasza do świata Transformers

Mamy tutaj miłośników Bumblebee z Transformers? Czeka w takim razie na Was dobra wiadomość! Już w sobotę 3 listopada będziecie mogli spotkać się ze swoim superbohaterem w Galerii Bemowo! W godzinach 11.00-18.00 Galeria zamieni się w świat pełen Transformers m.in. z torem wyścigowym, mini kinem oraz wspólną zabawą na iPadach.

Bumblebee to jedna z najbardziej lubianych postaci z kultowej serii „Transformes”. Film, którego polska premiera zaplanowana jest na styczeń 2019 roku, zabierze widzów w lata osiemdziesiąte XX wieku. Charlie (Hailee Steinfeld) znajduje na złomowisku żółtego zdezelowanego, rdzewiejącego „garbusa”. Nie wie, że Bumblebee znalazł tam dla siebie azyl. Kiedy tylko Charlie z troską odrestaurowuje stary samochód, orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym „garbusem” … Zanim jednak mieszkańcy Bemowa zasiądą przed srebrnym ekranem, warto wybrać się Galerii Bemowo, która przybliży swoim klientom postać Bumblebee.

Już w sobotę 3 listopada Galeria Bemowo przygotowała aż siedem godzin wypełnionych nowoczesną technologią. Na klientów będą czekać cztery strefy eventowe:

  • wspaniała strefa Hasbro, gdzie maluchy będą mogły skorzystać z atrakcji i zabawek Hasbro, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na tle wielkiej postaci Bumblebee oraz przemówić głosem samego Optimusa dzięki specjalnemu Kaskowi Optimusa;
  • strefa wyścigów z torem wyścigowym Bumbblebee Go przeznaczonym dla samochodów zdalnie sterowanych;
  • strefa filmów i konkursów, gdzie będzie można oglądać filmy związane z serią „Transformers” oraz zwiastuny filmu „Bumblebee” oraz wziąć udział w tematycznych konkursach;
  • strefa gier, w której dzieci będą mogły zagrać w grę z serii „Transformers” oraz wziąć udział we wspólnej zabawie na iPadach w strefie 360° z Garażem Bumblebee w roli głównej.

„’Bumblebee. Witajcie w świecie Transformers!’ to premierowy event promujący nowy film Travisa Knighta, który na ekranach polskich kin zobaczymy już 11 stycznia 2019 roku. Zanim jednak go obejrzymy, zapraszam całe rodziny do Galerii Bemowo na weekend pełen atrakcji z Transformers. Czeka masa śmiechu i doskonałej zabawy w towarzystwie garbusa Bumblebee!” –  mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.