Wydarzenia

Data obowiązywania: 8.12.2018

Mikołajki z Grinchem w Galerii Bemowo

Już 8 grudnia w godzinach 11.00-18.00 do Galerii Bemowo zawita Grinch – prawdziwy psotnik, złośliwiec i zrzęda, który będzie chciał namieszać na wesoło przed nadchodzącą Gwiazdką. W programie wydarzenia skierowanego do najmłodszych klientów Galerii Bemowo zaplanowano m.in. słodkie warsztaty, świąteczne kino Illumination czy kalendarz adwentowy pełen prezentów.

W polskich kinach króluje właśnie kolejna produkcja twórców „Minionków”, „Sing” i „Sekretnego życia zwierzaków domowych” – „Grinch”. Najnowszy film wytwórni Illumination to opowieść o zielonym psotniku, który nie do końca czuje atmosferę Świąt. W sobotę 8 grudnia w godzinach 11.00-18.00 w Galerii Bemowo – wspólnie z najmłodszymi klientami – będziemy starali się uratować tegoroczne Święta i przekonać Grincha, że czas Gwiazdki to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Na maluchy czekają:

  • Grinchowy kącik plastyczny z warsztatami tworzenia ozdób choinkowych, kolorowankami i łamigłówkami;
  • wspólne przystrajanie choinki Grinchowymi ozdobami;
  • Grinchowe maty taneczne, na których dzieci będą mogły sprawdzić swoją sprawność, refleks i spryt;
  • warsztaty przygotowania świątecznych słodkości pod okiem mistrzów cukiernictwa;
  • Wielki Kalendarz Adwentowy z ukrytymi prezentami dla dzieci;
  • konkursy z nagrodami;
  • zielona wata cukrowa;
  • stoisko do pakowania gwiazdkowych prezentów.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Minionki – swego rodzaju „bracia” zielonego Grincha. Co godzinę – od 12.00 do 17.00 – Minionki będą rozdać dzieciom świąteczne łakocie, a w specjalnie przygotowanym świątecznym Kinie Illumination będzie można obejrzeć ulubione bajki w żółtymi postaciami w roli głównej.

„Przed nami moc mikołajkowych atrakcji w Galerii Bemowo. Rozwiążemy liczne zagadki, wspólnie weźmiemy udział w konkursach, przystroimy choinkę oraz poznamy tajniki przygotowywania świątecznych łakoci. Dobra zabawa na Mikołajkach z Grinchem znakomicie nastroi wszystkich przed zbliżającą się Gwiazdką. Zapraszamy całe rodziny!” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Udział w wydarzeniu „Mikołajki z Grinchem” w Galerii Bemowo jest bezpłatny. Film „Grinch” można obejrzeć w Cinema City Bemowo.