Wydarzenia

Data obowiązywania: od 2 do 25.10.2015

Od 2 do 25 października w Galerii Bemowo będzie trwać loteryjne szaleństwo!

Od 2 do 25 października w Galerii Bemowo będzie trwać loteryjne szaleństwo! Do wygrania stylowy samochód RENAULT CLIO oraz jesienne parasole i karty podarunkowe o wartości 50 zł jako nagrody natychmiastowe. Zwycięzcami loterii mają szansę zostać klienci, którzy zrobią zakupy w Galerii Bemowo na kwotę 50 zł.

Zasady jesiennej loterii są proste. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł, okazać paragon w punkcie Obsługi Loterii i odebrać od hostessy zdrapkę. Otrzymana zdrapka to szansa na nagrodę natychmiastową w postaci karty podarunkowej o wartości 50 złotych lub parasola.

Wszyscy uczestnicy loterii, którzy chcieliby wygrać samochód RENAULT CLIO muszą wypełnić otrzymaną zdrapkę i wrzucić do specjalnej urny. W niedzielę 25 października o godzinie 17.00 w Galerii Bemowo odbędzie się losowanie nagród głównych – stylowego samochodu RENAULT CLIO. Obecność na finałowym losowaniu jest obowiązkowa.

„Październik miesiącem nagród w Galerii Bemowo! W naszej jesiennej loterii klienci będą walczyć o nowoczesny samochód RENAULT CLIO. Robiąc regularnie zakupy w naszym centrum, zwiększacie swoje szanse na wygraną! Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w naszej grze i życzymy dużo szczęścia!”

Regulamin loterii dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze dyrekcji centrum.