Wydarzenia

Data obowiązywania: 22-23.12.2018

Świąteczna zabawa z elfami w Galerii Bemowo

Ciąg dalszy świątecznych atrakcji w Galerii Bemowo! W dniach 22-23 grudnia w godzinach 10.00-18.00 do Galerii zawita ośmioosobowa drużyna elfowa. Na Klientów Galerii Bemowo czeka spotkanie m.in. z Czarusiem, Beyoncelf, Sucharskim Florianem czy Muzycznym Krejzolem, którzy zaprezentują swoje talenty i wprowadzą wszystkich w gwiazdkowy nastrój.

Świąteczna ekipa elfów, która odwiedzi Galerię Bemowo w weekend 22-23 grudnia to prawdziwa mieszanka osobowości i talentów. Elfie gwiazdy zaproszą wszystkich klientów do emocjonującej i wciągającej zabawy. Każdy z elfów zaprezentuje swoje zdolności i będzie walczyć o uwagę widzów. Na uczestników zabawy czekają:

  • pokazy magicznych sztuczek w wykonaniu Czarusia,
  • karciane rozgrywki z mistrzem gry Elfem As’em,
  • wspólne śpiewanie z Beyoncelf oraz gra na instrumentach z Muzycznym Krejzolem,
  • spotkanie z najlepszym Lapońskim tancerzem – Elfem Swayze,
  • psikusy w wykonaniu Elfa Rojbera,
  • najlepsze kawały opowiedziane przez Sucharskiego Floriana.

Uzupełnieniem wydarzenia będzie strefa gier planszowych. Uczestnicy będą mogli zagrać w różne gry – od Twistera po Klasy.

„Świąteczna zabawa z elfami to kolejna odsłona bożonarodzeniowych atrakcji przygotowanych przez Galerię Bemowo. W ostatni weekend przed Świętami zapraszamy na spotkanie z pomocnikami Świętego Mikołaja. Przez dwa dni będziemy poznawać różne talenty elfów i dobrze się bawić w oczekiwaniu na Gwiazdkę” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Udział w wydarzeniu „Świąteczna zabawa z elfami” w Galerii Bemowo jest bezpłatny