Wydarzenia

Data obowiązywania: 14-23.12.2018

Świąteczny zawrót głowy w Galerii Bemowo

W grudniu Galeria Bemowo świętuje na okrągło! Na klientów centrum czekają aż dwa wydarzenia – akcja „Prezenty DUŻEJ wagi” oraz świąteczna zabawa z elfimi gwiazdami!

„Prezenty DUŻEJ wagi” to świąteczna akcja z nagrodami, która odbędzie się w dniach 14-16 grudnia. Aby powalczyć o prezenty, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych (do każdego paragonu z Carrefour należy okazać paragon z galerii) w Galerii Bemowo, zarejestrować paragony u śnieżynek w Punkcie Obsługi Konkursu i wykonać zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe polega na oszacowaniu wagi gwiazdkowych prezentów. Aby to zrobić, należy w ciągu 10 sekund wybrać trzy prezenty ze scenografii na scenie, a następnie w ciągu kolejnych 10 sekund oszacować ich wagę. Osoby, które były najbliżej poprawnego wyniku otrzymają w nagrodę kartę podarunkową o wartości 50 złotych na kolejne zakupy w Galerii Bemowo. Dla pozostałych osób przewidzieliśmy nagrody pocieszenia w postaci świątecznego gadżetu lub słodkiego upominku.

Regulamin akcji „Prezenty DUŻEJ wagi” jest dostępny w Punkcie Obsługi Konkursu.

Drugim wydarzeniem zaplanowanym na grudzień jest świąteczna zabawa z elfimi gwiazdami, na którą zapraszamy w dniach 22-23 grudnia. W godzinach 10.00-18.00 na klientów Galerii Bemowo czekają gry w stylu Twister czy Klasa, w które będzie można zagrać w otoczeniu wież prezentowych. W programie także magiczne sztuczki z elfem Czarusiem, karciane rozgrywki z Asem, tańce z Elfem Swayze czy dobre kawały w wykonaniu Sucharskiego Floriana!

Zapraszamy do udziału w grudniowych atrakcjach!