Wydarzenia

Data obowiązywania: 23.02-13.03.2019

Wielka inwazja robotów filmowych w Galerii Bemowo

Terminator, Transformers, Gwiezdne Wojny, Iron Man oraz Ja, Robot – roboty znane z tych właśnie filmów już wkrótce odwiedzą Galerię Bemowo w ramach wystawy robotów filmowych. W dniach 23 lutego – 13 marca na wielbicieli kina czeka aż dwanaście modeli ponad dwumetrowych replik robotów. Wstęp wolny!

Chcesz zobaczyć na żywo żółtego Bumblebee z filmu „Transformers” lub Sonny’ego z filmu „Ja, robot”? Zajrzyj do Galerii Bemowo, gdzie w dniach 23 lutego – 13 marca będzie można podziwiać wierne kopie robotów znane z takich kasowych produkcji filmowych jak Terminator, Transformers, Gwiezdne Wojny, Iron Man oraz Ja, Robot. Wszystkie modele są wykonane z metalu i oddają charakterystyczne szczegóły przedstawianych bohaterów. To doskonała okazja, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy swoim ulubionym filmowym robocie.

„Niecodzienna wystawa już wkrótce w Galerii Bemowo. Od soboty 23 lutego zapraszamy do oglądania wyjątkowej kolekcji replik robotów znanych z popularnych produkcji filmowych. Niezapomniane wrażenia gwarantowane! Zachęcamy do odwiedzenia wystawy i zrobienia sobie wspólnego rodzinnego zdjęcia z ponad dwumetrowymi robotami w roli głównej” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Wystawa robotów filmowych w Galerii Bemowo trwa w dniach 23 lutego – 13 marca w godzinach otwarcia galerii, czyli od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-21:00 oraz w niedziele w godzinach 10:00-20:00. Wstęp wolny.